skip to Main Content

PACCI Matbaa, her geçen gün ürün ve hizmet gamına bir yenisini eklemeye;  teknolojiyi takip ederek geleceğin baskı teknolojilerini şimdiden keşfetmeye devam ediyor. Önemli olan, müşteri ve iş ortaklarının aklında “İşini en iyi şekilde yapan öncü şirket” olarak yer etmek; biliyor.

 “Paçi” Karadeniz Bölgesi’nde kız çocuklarına verilen bir isim. PACCİ Matbaa da adını buradan alıyor. Karadenizli bir ailenin iki nesildir gözleri gibi baktıkları PACCİ, Arhavi’den İstanbul’a uzanan uzun bir hikayenin başkahramanı.

PACCİ Matbaa’nın temelleri, 1965 yılında Artvin’in Arhavi ilçesinde atıldı. Basımını gerçekleştirdiği ilk üründen bu yana, iş ortakları ve müşterileriyle her daim kalıcı ilişkiler kurmayı hedefledi. Tam 25 yıl boyunca, Arhavi Postası gazetesi, Rize Postası gazetesi ve Rize Haber Dergisi gibi dönemin önemli yayın organlarının basımını başarıyla gerçekleştirdi.

Yıllar geçtikçe, Karadenizli bir babanın kurduğu bu atölye; ikinci neslin yoğun çalışmalarıyla İstanbul’da büyük bir baskı stüdyosuna dönüştü. Matbaa dünyasında teknolojiyi takip etmenin öneminin farkında olan PACCI ekibi; odağına her zaman baskıda kaliteyi ve müşterilerle dürüst iletişimi koydu. Geleneksel ofset matbaayla birlikte, dijital baskının da hizmetler arasına eklenmesiyle, PACCI Matbaa; broşür basımından logo tasarımına, powerbank promosyon ürünlerinden madalya baskıya uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahip oldu.

Back To Top